flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Робота суду в період карантину

17 квітня 2020, 09:52

Робота суду в період карантину

 

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області доводить до відома громадян, що наказом голови суду від 17 березня 2020 року за № 02-а/г «Про організацію роботи Красноармійського міськрайонного суду Донецької області»  відповідно до п. 23 ст. 1 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID -19», розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 № 93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», у зв’язку із введенням Урядом України протиепідемічних заходів COVID-19, встановленням Радою суддів України (лист №9рс-186/20 від 16 березня 2020 року) особливого режиму роботи судів України, а також з метою запобігання розповсюдженню особливо небезпечного вірусного захворювання серед відвідувачів та працівників Красноармійського міськрайонного суду Донецької області - встановлено:

 

            На період з 17 березня до 23 квітня 2020 року особливий режим роботи Красноармійського міськрайонного суду Донецької області, згідно якого:

  1. Припиняється проведення особистого прийому громадян керівництвом суду.
  2. Забороняється допуск у судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань, крім представників засобів масової інформації.
  3. Забороняється допуск у судові засідання та приміщення суду осіб з ознаками респіраторних захворювань: блідість обличчя, почервоніння очей, кашель.
  4. Ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами судової справи, за наявності такої технічної можливості, буде здійснюватися в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканкопій матеріалів судової справи на електронну адресу, зазначену у відповідній заяві. Заяви про ознайомлення приймаються через дистанційні засоби зв'язку.

 

            Рекомендовано суддям зменшити кількість судових засідань, що призначаються для розгляду протягом робочого дня та по можливості здійснювати судовий розгляд справ без участі сторін, у порядку письмового провадження.

 

            Рекомендовано громадянам та службовим особам всі необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) надавати до суду в електронному вигляді на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі "Електронний суд", поштою, факсом.

            Рекомендовано учасникам судових засідань подавати до суду заяви про розгляд справ у їхній відсутності за наявними в справі матеріалами; утриматися від відвідування приміщення суду, особливо за наявності захворювання (слабкість, кашель, задуха, утруднення дихання).

 

            Наказом встановлено графік прийому всіх процесуальних документів у справах (позовних заяв, заяв, скарг, відзивів, клопотань, заяв про отримання копій судових рішень, інших заяв, клопотань у судових  справах),  звернень до суду з інших питань, окрім клопотань органів досудового розслідування у кримінальних провадженнях, з 09.00 годин до 12.00 години.

            Суддям та працівникам апарату суду при найменших ознаках захворювання вживати заходів щодо самоізоляції, повідомляти про свій стан здоров'я відповідні установи охорони здоров'я та керівництво суду телефоном, електронною поштою.

 

            Шановні громадяни!

            Колектив суду бажає всім здоров’я та сподівається, що ці вимушені заходи будуть припинені в найкоротші строки.

            Бережіть себе та своїх близьких.

 

Прес-служба суду