flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформаційні системи та електронні сервіси суду. Електронний суд.

З метою забезпечення гласності та відкритості діяльності Красноармійського міськрайонного суду Донецької області проводиться розміщення та постійне оновлення інформації на офіційному сайті суду на веб-порталі «Судова влада України», у тому числі відповідно до Положення про автоматизовану систему діловодства суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26.11.2010 №30 щоденно оприлюднюються списки справ, розподілених між суддями автоматизованою системою документообігу суду, списки справ, призначених до розгляду, інформація щодо стадій розгляду судових справ та звітів про автоматизований розподіл.

На інтернет-сторінці суду розміщені банківські реквізити для сплати судового збору. З метою спрощення процедури сплати судового збору, було розроблено новий програмний продукт - онлайн-квитанцію - зручну форму для формування квитанції на сплату судового збору. Така форма оплати судового збору є надзвичайно простою та швидкою, оскільки достатньо зайти в рубрику «Судовий збір», що розміщена на веб-порталі судової влади за цим посиланням, натиснути на онлайн-таблицю ставок судового збору, щоб розрахувати суму збору та сформувати квитанцію.

При формуванні онлайн-квитанції потрібно ввести запитувані дані (зокрема: суму позову, ФІО, ідентифікаційний номер платника податку) та роздрукувати квитанцію. Платіжні реквізити та необхідна сума для перерахування судового збору будуть сформовані автоматично.

З повними текстами судових рішень винесених Красноармійським міськрайонним судом Донецької області, які розміщуються в Єдиному державному реєстрі судових рішень, можливо ознайомитись за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/.

 

У Красноармійським міськрайонним судом Донецької області запроваджено «Електронний суд», метою якого є забезпечення обміну документами в електронному вигляді між судом та учасниками процесу, судом та іншими органами державної влади, а також між судами.

У Красноармійським міськрайонним судом Донецької області впевнені, що реалізація проекту «Електронний суд» поліпшить доступність правосуддя за рахунок обміну електронними документами між усіма учасниками судового процесу, сприятиме удосконаленню та прискоренню передачі судових документів між судами, а також дасть змогу значно зекономити час і кошти.

Для користування підсистемою «Електронний суд» необхідно пройти процедуру реєстрації за посиланням: e.court.gov.ua  та мати особистий Електронний цифровий підпис.

 

     

     

                                                 

З метою забезпечення прав громадян на доступ до правосуддя можно зателефонувати до канцелярії суду, де всі бажаючі можуть оперативно отримати всю необхідну інформацію, що стосується органіації роботи суду, залишити свої повідомлення, зауваження та надати пропозиції з питань організаційного забезпечення діяльності суду, а учасникам судового процесу надається інформація про рух справ.